חברות וארגונים גדולים נוהגים מדי שנה לקיים אירוע מושקע לעובדים שלהם בכל אזורי הארץ דבר שדורש היערכות רבה ומוקדמת וניהול נכון ומקצועי של כל הפרטים הקטנים.כל חברה רוצה לקיים אירוע בלתי נשכח לעובדיה.

לאירוע כזה שיגיעו אליו המון אורחים ושכולם יום לאחר מכן לא יפסיקו לדבר עליו, כזה שלא שוכחים ביום אחד ומדברים עליו במסדרונות העבודה גם שנה אחרי.על מנת להפיק אירוע שכזה, עליכם לבחור בחברה שתערוך עבורכם את כל התיכנונים כבר מההתחלה בצורה מדויקת ונכונה.

היערכות מוקדמת לאירוע חברה וקביעת מועד אידיאלי

על מנהלי החוויה בארגון,לבחור מראש את הקונספט הרצוי של האירוע, את כמות המוזמנים ואת העיצוב שיהיה במסגרתו. יש להיערך מראש למועד מדויק שמתאים לכל העובדים, כולל לוח זמנים מדויק מהבוקר ועד הערב וכמובן ארוחות וכיבוד לאורחים.

קביעת מסגרת תקציב

עליכם לדעת מהי מסגרת התקציב שעומד לרשותם על מנת שתוכלו לבקש הצעות מחיר מספקים מובילים בתעשיית ההפקה כמו הסעות, מיתוג ועיצוב גרפי, קייטרינג , שלטים ורולאפים, מקומות לאירוח, הסעות, פעילות תוכן,בידור,מוזיקה, מקומות לינה והכל בהתאם לתכנון האירוע ותוכנו.

בחירת חברת הפקה מקצועית לאירועים

על מפיק אירוע החברה להיות מתוכן בדיוק לפני הדרישות והרצונות שלכם,על מנת שהאירוע יהיה קרוב ביותר למה שעולה בעיני רוחכם.

הפקת אירועי חברה דורשת ליווי מקצועי מחברת הפקה מקצועית שתוכל לתאם את כל הפרטים הקטנים, בכל התיאומים, בדיקות, הצעות מחיר, חיבור בין כל הגורמים והאנשים עד הפרטים הקטנים שיביאו בסיכומו של דבר לתוצאה מושלמת של אירוע חלומי.

אנו מציעים ליווי מקצועי ואישי שילווה אתכם יד ביד לאירוע החלומי שלכם.

בחירת תוכן חוויתי לאירוע חברה

במסגרת האירוע והתקציב שהוגדר בחרו תוכן חוויתי לאירוע, הופעה של זמר אהוב, הרצאה מקצועית של מומחה הקשור לעולם התוכן, סדנת גיבוש עובדים ועוד. בחירת תוכן חוויתי לאירוע תבטיח גיבוש עובדים ותייצר אינטראקציה ואנרגיות חיוביות בקרב העובדים. 

בחירת לוקיישן לאירוע

בחירת מקום מתאים לאירוע זהו שלב קריטי בהפקת האירוע, אם מדובר באירוע של יום אחד רצוי שהמיקום יהיה נוח להגעה עצמית של כל העובדים, בחרו תקופה מותאמת בשנה שלא תכביד על העובדים בחברתכם.

במידה ומדובר בחורף,כמובן שבחירת מקום סגור ומקורה ובמידה ומדובר בעונה החמה אפשר לבחור בפארק או בחופים יפיפיים לפעילויות גיבוש. 

עיצוב ומיתוג אירועי חברה

בכל אירוע חברה מומלץ  להוסיף פריטים ממותגים כמו: חולצות ממותגות עבור העובדים, עטים, לוחות שנה ומגוון גדג'טים ממותגים ומתנות עם לוגו החברה,דגלים עם לוגו החברה שיתנוססו בכניסה לאירוע,קיר סלפי עם לוגו החברה שהעובדים יצטלמו עליו ועוד.