אקדחי קור לאירועים

מהו רובה אש לאירועים?

רובה אש הינו רובה אשר יורה לאוויר עשן צבע כתום, המדמה אש, ממש כמו זה שראינו בסרטים. לרובה אש לאירועים יש שימוש מאוד ספציפי ומיוחד, בזמן הריקודים על הרחבה אנו "יורים מעין ענן עשן אדום המדמה אש" על הרוקדים, כמובן ממרחק מתאים ובאופן בטוח, ויוצר ההפתעה עושה את שלו ומוסיף עניין למסיבה.

לאילו אירועים מתאים רובה אש?

רובה אש מתאים לכל סוגי האירועים המשלבים ריקודים,או כניסות מיוחדות,בכניסה מיוחדת לבת/בר מצווה לחתן כלה כניסת כוכב הערב במסיבת עובדים,באירוע חברה,מסיבות רווקים ועוד,לכן, נשמח לשלב את אפקט רובה אש לאירועים בדימונה, באשקלון,שוהם או בעומר – העיקר שיהיה שמח!

נדגיש כי אנו עושים שימוש בחומרים מיוחדים שנועדו לתפעול האפקטים שלנו בלבד, ואו מקפידים במיוחד על בטיחות ואיכות המכשור שאנו משתמשים בו.

האפקטים והגימיקים שלנו נועדו להגביר את ההנאה ולעורר את יצר הדמיון.  אפקט רובה האש מתאים בול למטרות האלה!

יתרונות נוספים של רובה אש

  • רובה אש לאירועים ניתן להפעלה בכל שלב באירוע, ע"פ בחירתכם
  • מדובר באפקט שמתאים במיוחד לשימוש במקומות סגורים ללא כל בעיה וכמובן גם למקומות פתוחים
  • הוא משתלב מעולה עם כל סגנון מוזיקה!
  • הופך את הכניסה השואו מדהים

רובה אש לאירועים של חברת סנסציה!

Sensation היא חברה אשר שמה לה למטרה לסייע ללקוחות להפוך את האירועים שלהם לבלתי נשכחים, משמחים ומקפיצים, עם מגוון רחב של אפקטים, אטרקציות, גימיקים ומה לא!

אנו מענקיים גם שירותי הפקת אירועים, מיתוג אירועים וכד', בהתאם לסוג האירוע, מטרתו, אופי קהל המוזמנים ועוד.

אם אתם מעוניינים ברובה אש לאירועים או באטרקציות דומות, כדאי לכם לקבוע פגישה עם אחד מהמומחים שלנו, ולשמוע קצת יותר אודות סוגי השירותים, המחירים האטרקטיביים ואנשי הצוות המעולים שלנו שילוו אתכם באירוע.

כל שעליכם לעשות הוא להשאיר לנו פרטים או להתקשר, ואנו נדאג להתאים לכם את האטרקציות שיהפכו את האירוע שלכם לחוויה יוצאת מגדר הרגיל!

Call Now Button