אש קרה לאירועים

מהי אש קרה?!

האש שימשה במשך שנים רבות כאפקט מיוחד לאירועים ברחבי העולם, החל מהעת העתיקה ועד ימינו. נכון להיום, אין אמנם תחליף לרושם ולהרגשה שמתקבלים מהאש, אבל בהחלט יש תחליף בטוח, "קר" ואלגנטי לשימוש באירועים: אש קרה.

אש קרה לאירועים היא אפקט המדמה אש אמתית על ידי שימוש בתותחים ייעודיים אשר מגיבים כימית ויוצרים מראה שהינו דמוי אש.

האש הקרה הינה אטרקציה מושלמת להדגשת חלקים מיוחדים באירוע, ליצירת דרמה או מתח, או פשוט להגברת השמחה!

לאילו אירועים מומלצת האש הקרה?

אש קרה היא אפקט המתאים לכל סוגי האירועים, החל מאירועי משפחה ועד לאירועי חברה. חשוב לציין, כי האש הקרה,הינה בטוחה לחלוטין לשימוש וכן, היא אינה כוללת ריח או עשן. בנוסף, האש הקרה שלנו,מגיעה עם אופציית שליטה על גבהים שונים וזמן השהייה של האש באוויר וניתן לשלב אותה בשלבים או באזורים מגוונים באירוע, למשל בצידי הבמה או בשביל הכניסה לחופה,על הרחבה,בכניסה לאולם או בסלואו,כמו כן, ניתן לשלב אותה בתחילת הריקודים, או לאחר סיום אמירת הדרשות של חתני\כלות האירוע.

מלווים אתכם בכל אירוע!

צוות חברת Sensation ישמח ללוות אתכם, את המשפחה או את העסק עם מגוון רחב של אפקטים מיוחדים ומלהיבים לאירועים.

אנשי המקצוע שלנו הינם מנוסים ומוכשרים, וכן, חשוב לציין שאנו מקפידים במיוחד על שימוש במכשור מתקדם ובטיחותי אשר יעניק לכם ראש שקט בידיעה,שהאפקטים יעבדו כסדרם ואתם, תוכלו ליהנות מן הרגעים המאושרים.

אנו מעניקים,שירות,לקהל לקוחותינו,באזור הנגב והערבה, ולכן לא משנה אם תצטרכו את אפקט אש קרה לאירועים בדימונה, אש קרה לאירועים באשדוד,אשקלון,קריית גת וכד', תהיו בטוחים שנוכל להגיע אליכם עם הרבה אהבה, ולסייע לכם בהתאם לסוג או לאופי האירוע.

לפרטים נוספים אודות אפקט אש קרה לאירועים או אטרקציות מדהימות נוספות, צרו קשר או השאירו פרטים.

Call Now Button