הפקת מסיבת פול מון

לא רק בחו"ל

את מסיבות הפול מון אתם מכירים בטח ממקומות כמו תאילנד או המזרח הרחוק באופן כללי, אולם אנו מציעים לכם חבילת הפקה למסיבת פול מון בין אם לאירוע בת מצוו'ש/בר מצווה,חתונה או מסיבת הפקה רבת משתתפים,ממש כאן בארץ באזור אילת והערבה!

ההפקות שלנו כוללות:מאפרות מקצועיות, גימיקים, מוזיקה, אטרקציות ושאר הפתעות שיהפכו את הלילה למדהים כמו שרק ליל ירח מלא יכול להיות.

הפקת מסיבת פול מון צריכה להיות מעניינת ומושכת, כזו שתגרום לאורחים שלכם לרצות ולהישאר בה כל הלילה. לכן, צריך הרבה יותר מסתם מוזיקה טובה כדי להפוך מסחבת פול מון למוצלחת, וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה!

למה לבחור ב-Sensation?

  • חברתנו מציעה לכם שירותים רבים במקום אחד עם צוות שילווה אתכם, כדי שאתם תוכלו ליהנות מהאירוע מבלי להתעסק בעניינים אחרים.
  • הגימיקים, האטרקציות ובכלל השירותים שלנו, מאפשרים להפוך כל אירוע למותאם אישית על פי טעם או רצון המארגנים, כך שתוכלו להיות בטוחים שמסיבת פול מון שלכם תהיה ממש לא סטנדרטית ומשעממת.
  • אנו מקפידים במיוחד על נושא הבטיחות בכל הנוגע לאטרקציות ולמכשור שלנו.

אז אילו שירותים נוכל להציע לכם?

לא נוכל למנות כאן את כולם, אבל הנה כמה חשובים: די ג'יי לאירועים, בר נייד, קונפטי, איפור קעקועי פול מון,תאורה, מנהרת לייזר ועוד. כמו כן, אנו מעניקים שירותי הפקת אירועים באופן כללי ודואגים לכם גם מאחורי הקלעים של המסיבה, בתאם לחבילה שתבחרו.

בואו נקבע פגישה ונדבר!

כדי להכיר אתכם מחד, וכדי שאתם תוכלו להכיר אותנו ואת השירותים שלנו מאידך, אנו פשוט מציעים שנקבע פגישה אישית עם אחד ממפיקי האירועים שלנו ב-Sensation. הפקת מסיבת פול מון צריכה להיות מוקפדת ומאורגנת היטב, ולכן אנו ממליצים לקבוע אתנו פגישה כמה שיותר מהר, כדי שכולנו נוכל להתארגן כראוי לקראת המסיבה שלכם.

אנו זמינים עבורכם לכל אשלה או בקשה. התקשרו או השאירו פרטים ומספר.

Call Now Button