וספה עם סירה לצילומים והשקות

מי אמר שוספה היא רק לנסיעות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את אחת האטרקציות החדשות שלנו: בר וספה נייד להשקות  המיועד לאירועים עסקיים, מסיבות פרטיות, אירועים מיוחדים,הצעות נישואים,צילומי טראש ואפילו מסיבות רווקים או רווקות.

הוספה הניידת שלנו מושלמת במיוחד להשקות, קבלות פנים ועוד, ומהווה גימיק שימשוך את לב האורחים ויוסיף יוקרה ומקוריות לכל מקום בו תחליטו לשלב אותו!

אז איך זה עובד?

באתר שלנו תוכלו להתרשם מתמונות או מסרטונים של בר הוספה שלנו. מדובר בוספה יוקרתית בעיצוב רטרו הורס,עם סירה הצידה,בגוון אדום מטאלי, אשר עליה אנו מניחים משטח מיוחד שהופך אותה לשולחן הגשה לכל דבר. על השולחן, ניתן להגיש משקאות וגם מתוקים, גלידות, נשנושים ובקיצור, כל כיבוד סמלי וקולע. בכל מקרה, תוכלו להיות בטוחים שבר וספה נייד להשקות שלנו מעניק חוויה ייחודית לאורחים שפעמים רבות בוחרים אפילו להצטלם לידו!

מדוע בר וספה נייד מושלם להשקה שלכם?

  • קבלת הפנים היא חלק משמעותי בכל אירוע, בייחוד בהשקה. לכן, על מארגני ההשקה ליצור מרחב מושך באזור קבלת הפנים. בר וספה נייד להשקות בבאר שבע או בעומר וכד', ייעשה את העבודה נאמנה!
  • אירועי השקות צריכים להתרחק ככל הניתן מהסטנדרט, שכן מטרת אירוע ההשקה היא לבלוט, להעביר את הרושם הנכון ולהשאיר טעם טוב אצל האורחים. בר וספה נייד להשקות יאפשר לכם להפוך את קבלת הפנים למיוחדת, מגוונת וכזו שתהווה את ההתחלה הטובה ביותר לאירוע המושלם!
  • בר הוספה שלנו מאפשר לאורחים להתקבץ סביבו ולדבר בנוחות, מעין אזור ידידותי וכאמור, נוח אשר יהווה את הנקודה המושלמת בכל אירוע.

אז מה עכשיו? יוצרים קשר עם Sensation!

יש לנו עוד גימיקים רבים להציע לכם, כאלה שיהפכו את אירוע ההשקה שלכם למושקע ומרשים!

למידע נוסף אודות בר וספה נייד להשקות באשדוד, דימונה ושאר יישובי הדרום והארץ בכלל, צרו קשר בהקדם או השאירו מספר ופרטים באתר.

Call Now Button