לייזרים לאירועים

לייזרים לאירועים: לגרום לכולם להתרגש ברגע!

לייזרים לאירועים הינם אפקט מיוחד אשר הפך לפופולארי במיוחד בעולם הפקת האירועים בישראל ובעולם בכלל.

אם תשאלו אותנו, השילוב בין מוזיקה טובה,לתאורה מרגשת,כמו זו שמתאפשרת באמצעות הלייזרים לאירועים, הוא מתכון בטוח לאירוע מקפיץ ושמח עבור האורחים שלכם.

הלייזרים מגיעים במגוון צבעים וצורות לבחירתכם.

האם הלייזר בטוח לשימוש?

הלייזרים שלנו מופעלים באמצעות טכנולוגיה ייחודית (העומדת בתקנים בחוק) ואנשי צוות מיומנים ומוכשרים כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי אין כל סכנה בשילובם באירוע.

אגב, אנשי הצוות שלנו מקפידים במיוחד על תחום הבטיחות בכל הנוגע לגימיקים והאפקטים השונים שאנו מצעים.

התאמה אישית של הלייזרים

את הלייזרים ניתן להתאים מבחינת צבע או צורה אולם גם ניתן להזיז את הקרניים  בהתאם למוזיקה, למקם אותם במקומות מפתח שונים באולם או על הרחבה וכד. לכן, ניתן להתאים את מופע הלייזרים לגודל האירוע או מספר הרוקדים, ניתן להתאים אותם לקצב המוזיקה שבחרתם וניתן להשתמש בהם גם במהלך האירוע עצמו, לדוגמא כאשר אחד מבני המשפחה הכין הפתעה לחתן\כלת האירוע,לכניסה מיוחדת,לריקוד סלואו ולטירוף של האפטר.

בקיצור, לא משנה אם אתם מעוניינים במופע לייזרים לאירועים בדימונה או מופע לייזרים לאירועים באשקלון, חברתינו,תעמוד לרשותכם,עם ציוד איכותי ומופע לייזרים מלהיב.

כל מה שנשאר הוא רק לפנות אלינו!

אם אתם מעוניינים באירוע שמח, מיוחד ויוצא דופן, אם אתם מעוניינים שכל האורחים שלכם יצביעו ברגליים ,מהרגע שהמוזיקה מתחילה ואם אתם רוצים להשאיר את הרושם הטוב ביותר על כל מי שהגיע לחגוג אתכם.

צוות Sensation עומד לרשותכם עם מופע לייזרים לאירועים ועוד המון המון אפקטים וגימיקים.

צרו קשר או השאירו פרטים, ונשמח לגבש ביחד אתכם תכנית לאירוע המושלם, כזה שיבטא אתכם או את המשפחה באופן מלא!

Call Now Button