עשן כבד לאירועים

חדש יותר, חזק יותר, מכסה מקומית גדולים יותר

ערפל על הרחבה

גימיק עשן כבד לאירועים מושג באמצעות מכונה מיוחדת אשר מחממת חומר שיוצר מעין שכבת עננים על רחבת האולם. רובנו נתקלנו כמה פעמים בחיינו בעשן "מזויף" במסיבות, אירועים שונים, או אפילו סרטים, משום שמדובר באפקט המשדרג את האווירה ברגע, כמעט בלי מאמץ.

מדוע גימיק השען הכבד מתאים לכל סוגי האירועים?

עשן כבד לאירועים הוא אטרקציה שיוצרת אווירה של כיף,חלום,מתח, ייחודיות והנאה בבת אחת.

העשן הכבד הפך לאורח קבוע על רחבת הריקודים (של האורחים, או בחלק הסלואו של החתן והכלה), במסיבות בת מצוו'ש,בר מצוות,הצעות נישואים ובכלל, באירועים מגוונים.

כמו כן, העשן הכבד לאירועים יכול לבוא מצוין עם סגנונות מוזיקה שונים, כמו מוזיקה רגועה או מקפיצה וכן, בדומה לגימיקים שונים שלנו, גם כאן מדובר על אפקט היוצר דרמה.

יתרונות נוספים של העשן הכבד לאירועים

  • מדובר באפקט בטוח לשימוש, שכן אנו משתמשים בחומרים ייעודיים וברמה גבוהה.
  • מכונות העשן הכבד שלנו הן מתקדמות ומאשפרות שליטה בעוצמת העשן
  • המכונות מופעלות על ידי צוות מקצועי, המורכב מאנשים מוכשרים ומיומנים בתחום, בהתאם לכמות וסוג העשן שתרצו באירוע.

מתכננים אירוע בבאר שבע? דימונה? אשקלון?קריית גת?קריית מלאכי או אשדוד? נהיה שם בשמחה!

אנחנו מעניקים שירות איכותי בתחום האירועים ללקוחות רבים מאזור הנגב והערבה. בין אם תרצו להזמין עשן כבד לאירועים בנתיבות, או להזמין עשן כבד לאירועים בדימונה וכד', אנחנו נהיה שם עם אנרגיות מטורפות, הרבה מצב רוח ואפקטים שיהפכו את האירוע שלכם לייחודי, מקפיץ ומהנה! נשמח לספר לכם על רעיונות נוספים שיכולים להתאים לאירוע שלכם ולהפוך אותו לסנסציה אמיתית.

לפרטים נוספים אודות השירותים שלנו בתחום הגימיקים, האפקטים או הפקת האירועים, הנכם מוזמנים להתקשר או להשאיר שם ומספר טלפון באתר שלנו!

Call Now Button