קונפטי לאירועים

קונפטי: כמו שהוא פשוט, ככה הוא עובד!

הקונפטי, הינו חתיכות קטנות של נייר לבן ומיוחד, שנועדו לפיזור בשמחות למיניהן.

בעבר, הקונפטי בעיקר "הופל" מלמעלה על האורחים או חתני\כלות האירוע, אולם כיום הקונפטי נורה החוצה באמצעות תותחים מיוחדים אשר נותנים לו דחיפה באמצעות זרם חזק של אוויר שיוצר מעין גשם של ניירות,מדהים.

הקונפטי מהווה למעשה, גלגול של אחד הגימיקים הוותיקים בעולם השמחות, רק שכיום, במקום לזרוק אורז או פרחים, פשוט מעיפים קונפטי לאוויר.

אין כמו הרגע שבו משוחרר הקונפטי לאוויר

ברבות השנים, הקונפטי הפך לגימיק שהאורחים מצפים לו, מעין סמל לחלקים שונים של האירוע, למשל בסיום החופה או לכניסה מיוחדת,בריקוד בסלואו,בשיא הערב,ברחבת הריקודים  ועוד.

גם באירועים עסקיים, למשל לאחר הודעה משמחת של מארגני הכנס,או במופע או הצגה נהוג לירות קונפטי,כדי להדגיש את הרגע המיוחד.

יש משהו מאוד מרגש ומאוד מיוחד באפקט הזה,שהופך את הקונפטי לאירועים להרבה יותר מסתם נייר. כמו כן, גם למהירות השחרור שלו יש אפקט משלה.

אין תחליף לאיכות!

אולם, חשוב לדעת שגם תחום הקונפטי לאירועים איננו אחיד וכולל איכויות שונות של מכשירים, מפעילים וכמובן – איכות הקונפטי עצמו.

כדי שהקונפטי ייעשה את האפקט שלשמו הוא נועד, הוא צריך להיות בזמן המתאים, בכמות המתאימה ולעוף בלחץ המתאים.

לא משנה היכן האירוע שלכם, ואם אתם זקוקים לקונפטי לאירועים באשדוד, או קונפטי לאירועים בבאר שבע וכד', קחו בחשבון את כל המאפיינים הללו.

צוות חברת Sensation ישמח לסייע לכם לבחור את הקונפטי שיתאים,לקונספט האירוע ולגודל האולם או המתחם. צרו קשר בהקדם או השאירו לנו פרטים, ונחזור בהקדם!

Call Now Button