קיר סלפי SELFIE עמדת צילום

קיר מיתוג לאירועים

הפקת אירוע חברה יכולה להיות מטלה מורכבת ומאתגרת עבור רבים ולכן חשוב לשכור מפיק אירועים מקצועי שיכול לסייע וללוות אתכם בכל הפרטים הקטנים בתכנון והקמת האירוע.

בתהליך הפקת אירועי חברה יש המון פרטים קטנים שיש לקחת בחשבון כמו ניהול תקציב, ניהול רשימה של משימות, תכנון לוח זמנים מדויק וניהול נכון של כל הספקים.

אם סיימתם עם בחירת מיקום האירוע ואת כל הפרוצדורות המלוות של הפקת אירוע חברה זה הזמן לבחור את השפה המיתוגית הנכונה עבור האירוע שלכם בהתאם למיתוג החברה.

ראשית עליכם לבחור קיר מיתוג לאירועי החברה שלכם כמו כנסים, אירועי שיווק או מסיבה כלשהי.

לשמחתנו כיום יש מבחר רחב של עיצובים ייחודים של קירות מיתוג לאירועים המשמשים לחסויות של חברות ושיתופי פעולה וכמובן ככלי שיווקי.

קיר מיתוג

בכל אירוע חברה,חשוב שיהיו מוצרים ממותגים שיעצבו את החלל כמו למשל, קיר מיתוג בכניסה למתחם, רולאפים ודגלונים שידברו באותה שפה מיתוגית של  החברה.

גודל של קיר מיתוג לאירועים

גודל של הקיר מיתוג לאירוע,חייב להיות גדול במיוחד ככה שיתן דגש שהגעתם לאירוע של החברה הספציפית,הזו שמקיימת את האירוע וכל מי שיכנס לא יוכל לפספס את קיר מיתוג שלה.

על קיר המיתוג להכיל רקע עם הלוגו של החברה על מנת שהאורחים שמגיעים לאירוע יצטלמו ויעלו תמונות לרשתות החברתיות דבר שייצור באז דיגיטלי בקרב עובדי החברה.

קיר סלפי לאירועים

בעידן הדיגיטלי כולנו מתחזקים חשבונות ברשתות החברתיות ומנהלים לפחות חשבון אחד באינסטרגם ובפייסבוק שבו אנו מעלים תמונות סלפי שלנו מכל אירוע שאנו הולכים אליו.

ברגע שאתם מתכננים את אירוע החברה חשבו על הרגע בו העובדים של החברה שלכם יצטלמו סלפי על הלוגו שלכם.

מומלץ לעצב קיר סלפי ממותג עם אלמנטים דיגיטליים שיגרמו לחברים ברשתות החברתיות להביע התעניינות ומעורבות באירוע חברה.

קיר מיתוג יכול להתקפל בקלות וניתן לנייד אותו למספר אירועי חברה.

הזמנת קיר מיתוג לאירועים

קיר מיתוג לאירועים מעוצב ומיוצר בהתאם לדרישת הלקוחות ובהתאם ללוח זמנים מדויק מול מעצבים גרפיים מובילים ובעלי ניסיון רב.

אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים בהתאם לתקציב הלקוח ולא מתפשרים על איכות חומרי הגלם ותהליך הביצוע של קיר מיתוג ובוחרים את חומרי הגלם בקפידה.

Call Now Button