קיר פרחים לאירועים

מחפשים אטרקציה רומנטית וקולעת לחתונה בת מצווה/בר מצווה?

קיר פרחים לאירועים תמיד היה תוספת מרגשת לאירועים רומנטיים למיניהם, אולם מאז החתונה של קים קרדשיאן לפני כמה שנים ,אין ספק כי הביקוש לאטרקציה רק עלה וקיבל בוסט משמעותי.

למקרה שאתם לא בטוחים במה מדובר, אז מדובר,בקיר ענק,שעליו משובצים אינספור פרחי משי מפוארים, הממוקם באזור קבלת הפנים, ומהווה רקע מושלם לתמונות סלפי, תמונות רומנטיות ועוד.

קיר הפרחים תמיד מוסיף עניין ויוקרה לאירוע, הודות לעיצוב הפרחים הייחודי, לא משנה אם מדובר בקיר אירועים בדימונה, בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ.

קיר הפרחים של Sensation

מדוע לבחור דווקא בקיר פרחים לאירועים?

ובכן, הנה כמה סיבות טובות:

  • הקיר שלנו הינו בגודל של 3 על 2.5 מטר – הגודל נועד כדי לאפשר לכולם לעמוד ולהצטלם לידו בנוחות וכמו גם, להפוך אותו לאובייקט דקורטיבי של ממש בחתונה שלכם.
  • קיר הפרחים ממוקם באזור מרכזי עבור קבלת הפנים – המטרה היא למשוך את תשומת לב האורחים שלכם לקיר הססגוני כבר מההגעה, ולתת את האפקט היוקרתי על האירוע כולו.
  • הקיר שלנו מגיע גם עם תאורה! – תאורה חמה רק תוסיף לנופך הרומנטי של האירוע שלכם.
  • טאצ' אישי – על הקיר יופיע ראשי התיבות של שמות החתן והכלה,או שם ילדת הבת מצווה או חתן הבר מצווה.
  • כמו כל שירות שלנו, גם את קיר הפרחים ירכיבו אנשי מקצוע מנוסים – בחתונה או בכל אירוע,שלכם אתם לא צריכים לדאוג לכלום!

דואגים לכם לאירוע עם סטייל

לפעמים, ה"תוספות" הקטנות הן אלו שעושות את ההבדל בין אירועים עם סטייל וטוב טעם, לבין אירועים שגרתיים ומשעממים. קיר פרחים לאירועים בנתיבות או בעומר, הוא בדיוק מה שכל אירוע: חתונה,בת/בר מצווה,ברית או בריתה או אירוע חברה יוקרתי צריכים כדי לצוף מעל כל שאר האירועים.

לפרטים נוספים אודות עיצובים ומחירים של קיר פרחים לאירועים מבית סנסציה, הנכם מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים, ונחזור אליכם במהרה! 

Call Now Button