רובה קור לאירועים: האטרקציה שאתם חייבים באירוע שלכם!

עולם האירועים של היום הוא מגוון, חדשני ומלא בטרנדים מרעננים שהופכים מחד, את התחום שלנו להרבה יורת מעניין ומדליק, אולם מאידך גם מעלה את מידת התחרות בקרב הלקוחות שלנו שמעוניינים באירוע הכי משמח ומדהים שיש.

רובה הקור לאירועים, הוא אטרקציה מיוחדת במינה, וכולל שימוש ברובה מיוחד אשר יורה חומר דמוי עשן על רחבת הריקודים. ניתן לשלב בו צבע או אור, ועל ידי כך ליצור אפקט מושקע ומטריף עבור האורחים שלכם.

מה כדאי לכם לדעת על רובה הקור לאירועים?

  • רובה קור לאירועים הינו בטוח לחלוטין לשימוש, וניתן לשחרר את החומרים גם בקרבה יחסית רבה לאורחים שלכם. חשוב לציין, שרובה הקור שלנו מופעל על ידי אחד או יותר מאנשי הצוות של סנסציה.
  • רובה הקור שלנו מתאים במיוחד לזמן הריקודים, לצד המוסיקה המקפיצה והמשמחת.
  • ניתן להשתמש ברובה בקור דם באופן בו הוא ידמה אש אשר יוצאת מן התותח המיוחד\הרובה, ועל ידי כך יוסיף דרמה ועניין לרחבה.

יש לנו ב-Sensation עוד המון גימיקים, אטרקציות ואפקטים להציע לכם!

לא משנה אם תרצו רובה קור לאירועים באשדוד, רובה קור לאירועים בעומר ואף דרומה מכך, צוות החברה שלנו יוכל להגיע עד אליכם, עם אפקטים מרעננים ומטריפים שיהפכו את האירוע שלכם לאירוע הכי משמח שהאורחים שלכם יהיו בו בזמן הקרוב. אנו מתמחים גם בתחום הפקת האירועים, המוסיקה בפרט ומיתוג אירועים, ולכן נוכל להציע לכם אפקטים שיוכלו להתאים לקונספט האירוע שלכם בצורה המדויקת ביותר. נוכל לייעץ לכם, להציע רעיונות יצירתיים ובכלל, לגבש יחד אתכם רעיונות להפקת האירוע המושלם מכל סוג.

להזמנות, לפרטים נוספים ולשיחה עם אחד מהמקצוענים שלנו בעולם האירועים, צרו קשר או כתבו לנו.

Call Now Button