תאורה לאירועים

חשיבות התאורה באירועים

תאורה, לצד המוזיקה, ההגברה והאוכל, היא חלק בלתי נפרד מכל אירוע ומהווה את הבסיס לאווירה, לרושם ולתחושה הבסיסית באירוע.

תאורה יכולה בקלות ליצור רושם של אירוע מושקע ויוקרתי, בעוד שתאורה יכולה ליצור גם תחושה הפוכה לגמרי, הכל תלוי בסוג התאורה: חוזק האור, הצבע,איכות הפנסים ופיזור התאורה הנכונה בחלל וכמובן בתאורן שמפעיל ומתכנת אותה,עיצוב תאורה זה מיקצוע.

מה תאורה יכולה לעשות?

  • להעניק תחושת אינטימיות ויופי – חשבו למשל, על אירוע שבו התאורה הראשית בחלל היא מעומעמת, ובמקומה השולחנות קושטו בשנדלירים עומדים – זוהי דרך אחת מני רבות ליצור רושם בעזרת תאורה בחלל.
  • להקפיץ את הרוקדים באולם – כל שעליכם לעשות הוא להוסיף כמה לייזרים צבעוניים ומפתיעים בזמן הריקודים, לעמעם את האורות ולתת לתאורה לעשות את העבודה! תוכלו להוסיף כמובן סוגים שונים של תאורה צבעונית.
  • להעניק תחושת קלילות או רומנטיות ניתן לשחק עם הצבעים והקרניים של התאורה לא רק בזמן הריקודים, אלא גם בזמן האירוע עצמו. לאירוע בת או בר מצווה, נמליץ למשל על תאורה לאירועים שהינה צבעונית יותר, מוארת יותר ולאורך זמן רב יותר, בעוד שלחתונות למשל, נמליץ על תאורה "צהובה" יחסית, מעומעמת לעיתים ורומנטית.
  • להאיר את החופה באיזה צבע שתרצו ולהבליט את העיצוב והעומדים בתוכה
  • להאיר את האוכל שאנשים יראו מה יש להציע
  • להאיר הרכב מוזיקלי על במה

שירות תאורה לאירועים מזמינים רק מ-Sensation

בין אם תזדקקו לתאורה לאירועים בבאר שבע, תאורה לאירועים בנתיבות או תאורה לאירועים בנגב בכלל, צוות sensation ישמח לעמוד לרשותכם עם מגוון פתרונות תאורה ולייזרים בתחום האירועים, נוכל לסייע לכם בהפקת האירוע, בהחלטה על סוג התאורה ובאספקת התאורה שתרצו למקום, בהתאם לסוג השירות שלנו. יש לנו מגוון רחב של אטרקציות בתחום התאורה,כמו תאורת שטיפה לכניסה,תאורת במה,תאורת מזנונים,תאורת שטח,תאורה למסיבות פול מון,תאורת לייזרים ועוד סוגי תאורה,שיתאימו לכל אירוע, לצד שירותי תאורה מקצועיים שאנו מספקים, כך שלכם נותר רק לפנות אלינו ולשמוע מה יש לנו להציע.

בואו נדבר ונחליט ביחד על התאורה שתתאים לכם ביותר באירוע הקרוב! לפרטים והזמנות כתבו לנו או התקשרו.

Call Now Button